top of page
DSC_9934.jpg

Recenze

Moc příjemné hodiny jógy s moc příjemnými lidmi, individuální přístup a plno úsměvů. Po našich hodinách jsem vždycky uvolněná, vysmátá a vůbec nic mě netrápí, vnímám jen sebe a svoje tělo.

Katka

Chodím na jógu pravidelně jednou týdně více než rok. A lepší protažení, zesílení svalů a relax mysli nemohu doporučit, obzvláště s tak výbornou učitelkou jógy jako je Verča. Chodila jsem na lekce jógy i před tím, cvičila jsem jógu doma podle videa, ale nikdy mi to nechytlo tolik jako pod Verči dozorem. Pozorně si všímá vašeho těla a postupně si posouvá vaše hranice. Chodím na soukromé lekce a nemůžu být více spokojená, jen málokdy totiž najdete někoho, kdo je ochoten s vámi vstávat před patou ráno, abyste stihli si zacvičit před tím, než půjdete do práce. A ještě k tomu vám takhle brzy ráno, předá tolik pozitivní energie a skvěle vás probudí do nového dne jako Verča. Nikdy se mi nestalo, že by mě po cvičení bolela záda nebo něco jiného, a to mám skoliózu, takže bolest zad je pro mě normální. Ale pod Verči dohledem cvičí člověk, tak jak má a zbytečně nepřetěžuje tělo špatným cvičením. Pokud chcete cvičit jógu s někým kdo tomu rozumí, kdo je pozitivní a empatický, tak je Verča ta pravá. Díky ní vím, že u jógy zůstanu už celý život. 

Markéta

Jóga s Verčou je boží pro tělo i pro duši. Je to přesně ta jóga, na kterou se celý týden těšíte a nekoukáte při ní na hodiny, kdy už skončí. Nejsou to takové ty tiché hodiny, kdy lektor jenom říká ásany. Veru je přátelská a vede hodiny tak, aby se každý cítil dobře a zároveň se někam posouval a něco se naučil. Baví mě její hravost a zároveň klid, meditace a zájem v přírodním léčení, které předává dál. Dala bych šest hvězdiček z pěti.

Jindří

Na jógu k Veronice chodíme velmi rádi a vždy se na cvičení těšíme. Jako cvičitelka je velmi příjemná, milá a trpělivá a vede individuálně každého ke správnému provádění cviků, což je zvláště u začátečníků a cvičenců v letech grin velmi důležité.

Miloš a Iveta
bottom of page