top of page
SHIATSU_8.jpg

Recenze

Dobré ráno, tak ještě včera když jsem přišla domů, tak jsem si pustila hudbu a najednou jsem měla tolik energie, takže jsem skoro hodinu tancovala … byla jsem doma sama a takovouhle náladu jsem dlouho neměla, tak jsem to využila.. a to jsem si myslela, že přijdu a padnu jak zbitá.. (normálně chodím spat do 22 hod a včera až o půlnoci..) spalo se mi zase krásně ráno jsem měla velkej elán, měla jsem náladu si dát ještě masku na obličej, natočit si vlasy atd.. (u toho všeho zase opět tancovat, nevím co to do mě vjelo…) a ikdyz je venku hnusně prší/sněží, tak já se cítím jako by pražilo slunce a na nebi nebyl ani jeden mrak … a to si myslím, že počasí mě většinou hodně ovlivňuje náladu ..

Markéta

Shiatsu jsem poznala až s Verčou, která mi ho přiblížila po celou dobu jejího studia i po něm. Jakožto příznivce alternativních praxí jsem byla za novou zkušenost ráda a postupem času jsem začala vnímat i hlubší účinky Shiatsu. Při posledním ošetření jsem vnímala poryv energie, který jsem předtím zažila jen při kraniosakrální terapii. Shiatsu (a jógu) s Verunkou vřele doporučuji jako preventivní ošetření a pravidelnou součást rutiny.

Majda

Čím dál víc se utvrzuji v tom, že čas, který věnuji sama sobě, je pro mě velice důležitý. Mohu se odpoutat od všedních starostí, od pracovních problémů, neřeším, co nakoupím, co uvařím, komu zavolám, pomohu …

Takový pocit zažívám, když zajdu na shiatsu. Uvolním se a nechám se opečovávat. Na nic a na nikoho nemyslím a užívám si chvíle sama pro sebe. Po ošetření se cítím uvolněná, nabitá energií a pozitivní silou a mám pocit, že všechno zvládnu a nic pro mě nebude problém. Vřele všem doporučuji ošetření formou shiatsu.

Radka
bottom of page